دعوت به همکاری

داستان زندگی من را می توانید در مقاله استراتژیست محتوا مطالعه کنید. از سال 1378 که وارد جامعه و کسب و کار شدم در خصوص همکاری کردن و شراکت در کسب و کار یک تجربه مهم کسب کردم.

من متوجه شدم کسانی که در طول مسیر و   انجام کار بر اساس نیاز و خواسته خود به من ملحق شدند بیشتر باعث رشد و یادگیری من شدند و با هم توانستیم کارهای تیمی خوبی انجام بدهیم. چرا که این نیاز و خواسته من نیست که طرف مقابل را به  حرکت در می آورد بلکه خواسته و نیاز طرف مقابل است که طرح همکاری را مطرح  نموده است و من تنها به آن جهت داده ام تا نیاز و خواسته طرفین در راستای  هم و در راستای اهداف سازمانی باشد.

دنیای بازاریابی محتوا دنیای بسیار جذاب و پر هیجانی است. بدیهی است برای توسعه و رشد هر کسب و کاری وجود فرایندهای موثر در قالب سیستم‌ها بسیار ضروری  هستند و وجود  سیستم ها به همکاری‌های تیمی و منابع انسانی خلاق و با انگیزه وابسطه است.

ما برای توسعه کسب و کار ایران کانتنت مارکتینگ به همکاران زیر در کنار خودمان نیاز داریم:

  1. هنرمند بصری؛ کسی که عاشق کارهای طراحی، اینفوگرافی یا موشن گرافی باشه.
  2. عاشق زبان و ادبیات؛ ما به دنبال خلق محتواهای ماندگار با اصول  استاندارد هستیم کسی که عاشق زبان و ادبیات فارسی باشه رو در کنار خودمون  نیاز داریم. کسی که دست به قلم باشه.
  3. راوی داستان؛ اصول و فنون داستان نویسی و داستان سرایی در کسب و کار  شباهت‌های زیادی با هم دارند کسی که هنر داستان نویسی داره خیلی خوب می  تونه در نوشتن داستان‌های کسب و کار به ما کمک کنه.
  4. خبرنگار؛ قدرت این دوستان در شناخت کانال‌های خبری و تاثیر‌گذاری آنها  بر مخاطب بر هیچ کس پوشیده نیست. ما به دنبال کسی می گردیم که عاشق  خبرنگاری با کلی ارتباطات در کانالهای خبری باشه.
  5. تحلیل گر محتوا؛ به شخصه احترام بسیار ویژه ای برای این شغل قائل هستم.  کسانی که توی این شغل فعالیت می کنند ایده های زیادی برای جهت دهی ذهن  مخاطب با خودشون دارند.
  6. محقق منبع خارجی و منابع داخلی؛ کسی که علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی  عاشق گشت و گذار در دنیای وحشی وب باشه. سرنخ‌های محتوایی خوب رو این  دوستان توی آستینشون دارند.

شرایط همکاری

مدرک تحصیلی: مهم نیست!

سن: مهم نیست!

جنسیت: اصلا مهم نیست!

محل سکونت: روی کره زمین!

مسئولیت پذیری: اگر واقعا مسوولیت پذیر هستید، بیاید. وگرنه وقت خودتون و ما رو هدر ندید.

عاشق: عاشق شغل و کاری که می خواهید انجام بدید باشید.

رویا: رویاهای بزرگ و شیک داشته باشید برای رسیدن به رویاهاتون پر انگیزه و با هدف باشید.

100% هر کسی داستان خودشو داره!

برای همکاری کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید:


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
حوزه همکاری مورد نظر را بنویسید. حوزه همکاری مورد نظر را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
چند خط داستان برای ما بنویسید را بنویسید. چند خط داستان برای ما بنویسید را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...